// Bez kategorii

Instytut Poznański na WUF 11 – debata „Miasto dla rodzin – jak walczyć z wyludnianiem miast?”

22 czerwca 2022

Instytut Poznański

fot. World Urban Forum / UN Habitat

Już w środę, 29 czerwca, Instytut Poznański zagości na największym wydarzeniu miejskim 2022 roku! Zorganizujemy debatę „Miasto dla rodzin – jak walczyć z wyludnianiem miast?”, podczas której postaramy się opowiedzieć jak uporać się z jednym z największych wyzwań dla każdej aglomeracji w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do Katowic w środę 29 czerwca 2022 r. Panel odbędzie się w godz. od 10:45 do 12:15 w Pawilonie Polskim, a wezmą w nim udział:

W trakcie całego panelu będzie dostępne tłumaczenie symultaniczne z j. polskiego na j. angielski.

Warto zaznaczyć, że organizacja tego panelu przez Instytut Poznański nie jest przypadkowa. W 2021 r. w ramach Narodzin Nowego Poznania powstał raport pt. „Miasto Ludzi„, w którym zwrócono szczególną uwagę na wyludnienie się miasta Poznania. Raport został opublikowany podczas 6. debaty w ramach „Narodzin” – zachęcamy do obejrzenia transmisji.

World Urban Forum (WUF11), jest największym oraz najważniejszym globalnym wydarzeniem dotyczące polityki miejskiej oraz zrównoważonej urbanizacji! Udział w nim jest bezpłatny, termin rejestracji upływa 25.06.2022 o godz. 23:59. Zachęcamy do uczestnictwa i oczywiście do wzięcia udziału w naszym panelu.

Więcej informacji: www.wuf.unhabitat.org, www.wuf11.katowice.eu, www.gov.pl/web/wuf11 oraz www.obserwatorium.miasta.pl/wuf11/.

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku oraz śledzenia transmisji z debaty na YouTube.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

Zobacz więcej