// Bez kategorii

Narodziny nowego Poznania – drugi raport

23 listopada 2020

Instytut Poznański

Oddajemy w Wasze ręce raport "Eko-miasto" przygotowany przez eksperta Instytutu - dr Natalię Osten-Sacken. To już druga publikacja w ramach "Narodzin nowego Poznania".

fot. Maciej Krawczyk/Nieoczywisty Poznań

„Miasta mogą odegrać kluczową rolę w walce z kryzysem klimatycznym, najbardziej znaczącym z wyzwań współczesnego świata” – tymi słowami rozpoczyna się raport tematyczny, który publikujemy w ramach „Narodzin”. Jego tematem jest poznańskie środowisko i ekologia, zaś cały zakres merytoryczny został usystematyzowany w trzech obszarach: zieleni miejskiej, jakości powietrza oraz gospodarki odpadami. Wszystkie informacje i argumenty przytoczone przez autorkę raportu oparte są na głębokiej analizie dostępnych danych, nierzadko zwizualizowanych za pomocą wykresów, tabel i diagramów. Zapraszamy!

Kliknij w obrazek, aby pobrać lub wydrukować raport autorstwa dr Natalii Osten-Sacken:

Zapraszamy na kolejne debaty i publikacje raportów w ramach „Narodzin nowego Poznania”. Kolejny obszar, czyli „Poukładane miasto” już za niecały miesiąc – w drugi poniedziałek grudnia, czyli 14.12.2020 r. o godz. 18:00. Śledźcie nasze media społecznościowe i stronę internetową żeby mieć najświeższe informacje.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

Zobacz więcej