Projekty

Cyryl Club

fot.

Cyryl Club to platforma umożliwiająca rozwój organizacji pozarządowych i ruchów społecznych. Idea klubu luźno nawiązuje do tradycyjnych wielowiekowych brytyjskich klubów gentleman’ów, w których spotykali i dyskutowali ze sobą ambasadorowie, przedsiębiorcy, podróżnicy, politycy czy arystokraci podobnych zainteresowań i poglądów.

W ramach Cyryl Club współpracują ze sobą następujące organizacje czy instytucje: Instytut Poznański, Stowarzyszenie Projekt Poznań, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Poznaniu oraz poznański oddział Stowarzyszenia dla Rzeczypospolitej.

Bieżącą działalność Cyryl Club można śledzić w mediach społecznościowych – Facebook oraz Twitter.

Cel projektu

Cyryl Club to miejsce integracji i rozwoju umożliwiające poprzez debaty, wykłady czy warsztaty rozwijanie kompetencji w wielu obszarach, a także pielęgnowanie wartości od wieków związanych z Polską i odwołujących się do tradycji, znaczenia rodziny i wspólnoty, szacunku do historii i przywiązania do Ojczyzny.

Broszura Cyryl Club

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą, w której zawarte są wybrane aktywności i wydarzenia związane z poznańskimi organizacjami pozarządowymi współpracującymi w ramach Cyryl Club:

Broszura Cyryl Club

Godziny otwarcia Cyryl Club

Poniedziałek: 11:00-19:00

Wtorek – piątek: 15:00-19:00

Dane kontaktowe

Adres e-mail: cyrylclub@gmail.com

Numer telefonu: 603 052 976

Zobacz także

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

Zobacz więcej