// Bez kategorii

Zmiany w Zarządzie Instytutu Poznańskiego

05 marca 2023

Instytut Poznański

Na początku 2023 r. nastąpiła zmiana w składzie Zarządu Instytutu Poznańskiego. Po prawie pięciu latach z funkcji prezesa ustąpił Jan Zujewicz. Zastąpił go Kevin Nowacki, ponadto w skład Zarządu, w roli wiceprezesa, weszła też Anna Kauczor.

fot. fot. Instytut Poznański

Na początku 2023 r. nastąpiła zmiana w składzie Zarządu Instytutu Poznańskiego. Po prawie pięciu latach z pełnienia funkcji prezesa ustąpił Jan Zujewicz – założyciel Instytutu, inicjator większości jego projektów, w tym Poznańskiego Kongresu Gospodarczego. Zastąpił go Kevin Nowacki – dotychczasowy koordynator projektów, w tym m.in. koordynator Cyryl Clubu czy RODM Poznań. W skład Zarządu, w roli wiceprezesa, weszła też Anna Kauczor – dotychczas pracująca przy Poznańskim Kongresie Gospodarczym 2022, a od stycznia koordynująca projekt „Rozwój nowego Poznania”.

Wszystkim bardzo dziękujemy i gratulujemy! Janowi Zujewiczowi – za dotychczasową pracę, rozwój Instytutu i ponadstandardowe efekty. Kevinowi Nowackiemu i Annie Kauczor za powołanie na nowe funkcje i podjęcie wyzwania. Trzymamy kciuki za nowy Zarząd i mamy nadzieję na jeszcze więcej działań na rzecz Poznania!

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami nowych członków Zarządu.

Kevin Nowacki:

Koordynator Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Poznaniu (projektu koordynowanego przez MSZ) oraz Wielkopolskiego Klubu Dyskusyjnego Cyryl Club. Uczestnik spotkania ministrów spraw zagranicznych V4 i Bałkanów Zachodnich w podpoznańskim Rogalinie w 2022 r., a także wolontariusz na Szczycie Bałkanów Zachodnich w Poznaniu w 2019 r. Członek Stowarzyszenia Projekt Poznań. Student stosunków międzynarodowych na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Wcześniej wolontariusz w organizowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Szczycie Bałkanów Zachodnich w Poznaniu oraz uczestnik programu „Kuźnia Liderów Wielkopolskich”, W przeszłości zaangażowany w działalność społeczną na rzecz osób ubogich w Warszawie.

Anna Kauczor:

Menedżerka i specjalistka ds. promocji. W latach 2019-2021 koordynowała promocję Ogólnopolskich Spotkań Młodych LEDNICA 2000. Do Instytutu Poznańskiego dołączyła w 2022 roku, prowadząc współpracę z Partnerami Poznańskiego Kongresu Gospodarczego 2022. Od stycznia 2023 r. koordynuje projekt „Rozwój nowego Poznania”. Na co dzień pracuje w Teatrze Wielkim w Poznaniu, w którym koordynuje współpracę z artystami i działanie międzynarodowego zespołu baletowego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

Zobacz więcej