// Bez kategorii

Liga Narodowa w Cyrl Club

08 kwietnia 2022

Instytut Poznański

fot.

Spotkanie promocyjne książki „Liga Narodowa w zaborze pruskim i jej działacze” za nami!
Wczoraj w naszym klubie dyskusyjnym autorzy książki – prof. Tomasz Sikorski oraz prof. Adam Wątor, a także dyrektor Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej – prof. Jan Żaryn wraz ze zgromadzoną publicznością dyskutowali do późnych godzin wieczornych o działaczach Ligi Narodowej, którzy m.in. przyczynili się do odzyskania niepodległości przez Polskę.
Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – w pewnym momencie zabrakło miejsca w sali na kolejne krzesełka! Bardzo nas to cieszy, bo taka frekwencja pokazuje, że w  Poznaniu istnieje duża potrzeba na tego rodzaju dyskusje o Lidze Narodowej.
W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie  podziękować wszystkim zgromadzonym osobom, a w szczególności prelegentom wczorajszego spotkania oraz Instytutowi Dziedzictwa Myśli Narodowej za współorganizację spotkania.
Mamy nadzieję, że to nie pierwsza tego typu wizyta i już wkrótce będziemy mogli promować kolejne książki o ważnych dla wszystkich Polaków wydarzeniach, organizacjach i postaciach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

Zobacz więcej