// Bez kategorii

Orszak Trzech Króli – nowy projekt Instytutu

03 stycznia 2021

Instytut Poznański

2021 rok otwieramy rozpoczęciem kolejnego projektu, w który będzie zaangażowany nasz Instytut. Jedenasta edycja Orszaku Trzech Króli, której jesteśmy partnerem, jest pierwszą, która odbędzie się w Internecie.

fot. Orszak Trzech Króli/Fundacja Więcej Poznania

Dzięki dotacji z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich nasz Instytut został partnerem Orszaku Trzech Króli w 2021 roku. To już jedenasta edycja słynnego Orszaku, ale pierwsza, która odbędzie się całkowicie zdalnie.

Dzięki temu 6 stycznia 2021 roku każdy z nas będzie miał możliwość uczestniczenia w spektaklu opartym na elementach dawnych misteriów Bożego Narodzenia oraz koncercie kolęd przygotowanym przez Poznańskie Wielbienie pod kierunkiem Leopolda Twardowskiego. Wystarczy skorzystać z transmisji za pośrednictwem Facebooka, YouTube’a oraz TVP3 Poznań. Zachęcamy, aby razem z Trzema Królami powędrować do betlejemskiego żłóbka, by oddać pokłon Nowonarodzonemu Jezusowi.

Najważniejsze informacje:

Kiedy? Środa, 6 stycznia 2021, godz. 12:00
Gdzie i jak? W Internecie (Facebook, YouTube) lub w telewizji (TVP3 Poznań)

Zapraszamy też na transmisję Mszy Św. z kościoła pw. św. Franciszka Serafickiego przy pl. Bernardyńskim w Poznaniu, która rozpocznie się o godz. 11:00.

Nie zapomnijcie też o wydrukowaniu orszakowych koron i śpiewników, z którymi znacznie łatwiej poczujecie ducha Orszaku i jeszcze lepiej przeżyjecie Święto Objawienia Pańskiego. Pobierzecie je na stronie orszaku, w zakładce „Korona i śpiewnik 2021”.

Do zobaczenia! Więcej przeczytacie na podstronie projektu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

Zobacz więcej